РОЗРАХУНОК ДЕФОРМОВАНОГО СТАНУ КРИВОЛІНІЙНОЇ БАГАТОШАРОВОЇ ПЛАСТИНИ МЕТОДОМ СКІНЧЕННИХ ЕЛЕМЕНТІВ З ЧИСЛОВИМ ВИЗНАЧЕННЯМ МАТРИЦІ ЖОРСТКОСТІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.19.982Анотація
Наведено метод розрахунку плоского деформованого стану криволінійної пластини методом скінченних елементів у середовищі розрахункового комплексу ANSYS з числовим визначенням матриці жорсткості без обмеження кількості шарів. Для підвищення ефективності й точ-ності розрахунків використано наукові та інженерні комп’ютерні програмні комплекси.
Посилання
Метод конечных элементов. Учеб. пособие для вузов / Под ред. П.М. Варвака. – К.: Вища шк. Головное изд-во, 1981. – 176 с.
Сегерлинд Л. Применение метода конечных элементов: Пер. с англ. – М.: Мир, 1979. – 392 с.
Nettles T. Basic mechanics of laminated plates NASA reference publication 1351. – USA: MSFC, Alabama, 1994. – 101 p.
Polymer matrix composites, MIL-HDBK-17E. Vol. 2. Polymer matrix composites material properties. – USA: Material Sciences Corporation, 1997. – 433 p.
Polymer matrix composites, MIL-HDBK-17E. Vol. 3 Material usages, design and analysis. – USA: Material Sciences Corporation, 1997. – 351 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).