АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ СОРБЦІЙНИХ МЕТОДІВ ОЧИЩЕННЯ НАФТОВМІСНИХ СТІЧНИХ ВОД
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1403Анотація
Розглянуто сорбційні методи очищення стічних вод від забруднень нафтопродуктами. Проведено аналіз ефективності деяких сорбентів.
Посилання
Булатов А.И., Макаренко П.П., Шеметов В.Ю. Охрана окружающей среды в нефтегазовой промыш-ленности. – М.: Недра, 1997. – 483 с.
Когановский А.М. Адсорбция и ионный обмен в процессе водоподготовки и очистки сточных вод. – К.: Наук. думкa, 2002. – 240 с. 3. Куприенко П.И. Все об очистке сточных вод // Водоподготовка. – 2005. – №2. – С. 29–37.
Аренс В.Ж. Сорбент чистой воды // Нефть. – 1996. – №1. – С. 12–13.
Каменщиков Ф.А., Богомольный Е.И. Нефтяные сорбенты. – М.-Ижевск: НИЦ “Регулярная и хаоти-ческая динамика”. – 2005. – 268 с.
Аренс В.Ж., Гридин О.М. Проблема нефтяных розливов и роль сорбентов в ее решении // Нефть, газ и бизнес. – 2000. – №5. – С. 16–20.
Павлюх Л.І., Матвєєва О.Л., Зубченко О.М. Проблемні питання сорбційного очищення нафтовмісних стічних вод // Матеріали VII Міжнар. наук.-техн. конф. “Авіа-2006” 25–27 верес. 2006 р. – К.: НАУ, 2006. – С. 41.33–41.36.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).