Чутливість монокристалічних фольгових індикаторів утоми
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.29.1374Анотація
Показано, що для практичного застосування монокристалічних фольгових індикаторів утоми необхідно мати можливість керувати їх чутливістю до зовнішніх навантажень. Установлено, що характеристики втоми монокристалів і окремих кристалітів суттєво залежать від їх кристалографічної орієнтації.
Посилання
Гиденс Г. Значимость проблемы усталостной прочности в проектировании самолетов // Усталость самолетных конструкций. – М.: Оборонгиз, 1961. – С. 336 –365.
Карускевич М.В., Карускевич О.М. Мониторинг деградации прочности авиационных конструкций с помощью монокристаллических индикаторов // Проблемы системного подхода в экономике. – К. : КМУГА, 2000. – С. 96–101.
Радченко А.И., Карускевич М.В., Наим В.Р. Управление размерами квазимонокристаллов алюминиевого сплава при их изготовлении // Проблемы прочности. – 1994. – №5. – С. 41–44.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).