АПРОКСИМАЦІЯ НЕПЕРЕРВНИХ СИГНАЛІВ У СЕРЕДОВИЩАХ ІНТЕГРОВАНИХ СИСТЕМ «МАTЕТАTIСА» ТА «MATLAB/ SIMULINK»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.13681Анотація
Розглянуто питання апроксимації неперервних сигналів узагальненими поліномами за допомогою модифікованого методу рівних площ. Показано, що використання цього методу призводить до простіших апаратних рішень та зменшує витрати обчислювальних ресурсів.Ілюстрацію виконано в інтегрованих середовищах Маtematika та MatLabПосилання
Симак Л. А. Аппроксимирующие полиномиальные спектры непрерывных сигналов и их применение. - К., 1987. - 46 с. - Препринт/ АН УССР. Ин-т проблем моделирования в энергетике, 112.
Мелентъев П. В. Приближенные вычисления. - М.: Физматгиз, 1962. - 388 с.
Wolfram S. Mathematica: A system for doing mathematics by computer// Addison-Wesley, 1992. - 961 p.
Гулътяее А. Визуальное моделирование в среде MatLab: Учеб, курс - СПб: Питер, 2000. - 432 с.
Simulink: Dynamic system simulation for MatLab// The MathWorks, Inc., 1997. - 450 p.
Гонтмахер Ф. Р. Теория матриц. - M.: Наука, 1966. - 576 с.
Simulink: DSP Blockse// The MathWorks, Inc., 1997. - 130 p.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).