Двоїста нормалізація тангенціально-виродженої поверхні
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13629Анотація
Розглянуто диференціальну геометрію тангенціально-вироджених поверхонь неевклідового простору. Одержано диференціальні рівняння, які визначають тангенціально-вироджену поверхню в просторі ( що віднесений до рухомого автополярного нормованого реперу, двоїсту нормалізацію направляючої поверхні у сенсі А.П. НорденаПосилання
Розенфелъд Б А Неевклидовы геометрии. - М.: Гостехиздат. - 1955.
Фиников С.П. Метод внешних форм Картана. - М.; Л.: Гостехиздат. - 1948.
Лаптев Г.Ф. Дифференциальная геометрия погруженных многообразий: Теоретико-групповой метод дифференциально-геометрических исследований// Тр. Моек. мат. о-ва. - 1953. - Т.2. - С. 275-382.
Абель Э.П. Поверхности неполного ранга в многомерных неевклидовых пространствах. - Тарту, 1979.
Downloads
Як цитувати
Гребенюк, М. Ф. (2002). Двоїста нормалізація тангенціально-виродженої поверхні. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 227–232. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13629
Номер
Розділ
Фізико-математичні науки
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).