Методологія ефективної структурної ідентифікації складних динамічних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13581Анотація
Розглянуто особливості структурної ідентифікації моделей динаміки багатовимірних об’єктів. Запропоновано алгоритми для визначення передавальних функцій об’єкта ідентифікації і фільтра що формує динамічні характеристики збурення, та метод визначення динамічних властивостей лінійного стаціонарного динамічного об ’єктаПосилання
Блохин Л.Н. Оптимальные системы стабилизации. - К.:Техніка, 1982. - 144 с.
Ньютон Дж К., Гулд Л.А., Кайзер Дж. Ф. Теория линейних следящих систем. - М.: ФМ, 1961.-406 с.
Blokhin L. The problem and algorithm of optimum stochastic stabilization systems with increased nobasticity // The first international forum on astronautics and aeronautics. - Harbin. - 2000. - P.763-767.
Davis M.C. Factoring the Spectral Matrix // IESE Transactions on Automatic Control. - 1963. - Vol. AC-8. - N4. - P. 296-305.
Downloads
Як цитувати
Блохін, Л. М., Рудюк Г. I., Сущенко, О. А., & Калініченко, В. В. (2002). Методологія ефективної структурної ідентифікації складних динамічних систем. Вісник Національного авіаційного університету, 12(1), 88–92. https://doi.org/10.18372/2306-1472.12.13581
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).