СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО ФІЛЬТРА В КАНАЛІ КУРСУ НАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1317Анотація
Наведено алгоритм і результати вибору оптимальної структури фільтра каналу курсу існуючої навігаційної системи для її модернізації. У процесі синтезу були використані дані динамічної атестації каналу курсу досліджуваної навігаційної системи.
Посилання
Блохін Л.М., Буриченко М.Ю. Статистична динаміка систем управління: Підруч. для ВНЗ. – К.: НАУ, 2003. – 208 с.
Блохін Л.М. Нові ідеї щодо вінерівської оптимальної фільтрації, які суттєво підвищують її ефективність // Матеріали IV Міжнар. наук. конф. “Авіа–2002”. Т. 2. – К. – С. 23.5 – 23.9.
Блохин Л.Н. Модернизированная многомерная винеровская фільтрация // Кибернетика и вычислитель-ная техника. – 2002. – Вып. 136. – С. 77 – 88.
Блохин Л.Н. Активизированная оптимальная фільтрация в задачах высокоточного управления и биомедицинской диагностики // Кибернетика и вы-числительная техника. – 2001. – Вып. 130. – С. 39–48.
Блохін Л.М. Наукова проблема створення “надоптимальної” багатовимірної вінерівської фільтрації для задач навігації, управління рухом та обробки стохас-тичної інформації// Вісн. ПНЦ ТАУ. – 2003. – №3. – С. 57 – 60.
Екимов В.В. Вероятностные методы в строительной механике корабля. – Л.: Судостроение, 1966. – 328 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).