СКАНУВАННЯ МЕХАНІЧНИХ ПОШКОДЖЕНЬ ПОВЕРХНІ КОНСТРУКТИВНИХ ЕЛЕМЕНТІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1302Анотація
Запропоновано метод порівняльної оцінки механічних пошкоджень різних матеріалів та елементів конструкції за допомогою розробленого приладу. Принцип дії приладу полягає в передачі інформації про профіль об’ємно деформованої поверхні, зісканованої щупом і переведеної у цифровий вигляд оптичною системою зчитування, до ЕОМ з подальшою її обробкою й аналізом у спеціальному програмному середовищі.
Посилання
Справочник по композиционным материалам: В 2-х кн. /Под ред. Дж. Любина; Пер. с англ. – М.: Машиностроение, 1998. – Кн.2. – 584 с.
Створення нового класу полегшених авіаційних конструкцій з полімерних композиційних матеріалів, наукових основ їх проектування, ефективних технологій і сучасної промислової бази з впровадженням розробок у виробництво/ В.Г. Бондар, В.З. Брагилевський, В.Н. Казуров та ін. – К.: АНТК ім. О.К. Антонова. – 1998. – Т. 2, Ч. 1. – 18 с.
Lubin G. Handbook of fiberglass and advanced plastics composites. Van Nostrand Reinhold. – New York. 1969. – 969 p.
Hadcock R.N. Joints in Composite Structures // Proc. Conf. Vehicle Design AFFDL-TR-72-13. –1972. – P. 791–811.
Болотин В.В., Новичков Ю.Н. Механика многослойных конструкций. – М.: Машиностроение, 1980. – 376 с.
Приборы для неразрушающего контроля материалов и изделий: Справ. Под ред. В.В. Клюева. – М.: Машиностроение, 1976. – 391 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).