ПОСЛІДОВНИЙ КРИТЕРІЙ АНАЛІЗУ ІНФОРМАТИВНОСТІ ПАРАМЕТРІВ СИГНАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.27.1291Анотація
Синтезовано алгоритм послідовного критерію ухвалення рішення на базі концепції достатньої кількості інформації. Розглянутий метод здійснює ухвалення рішення послідовно з урахуванням інформації, накопиченої на попередніх інтервалах спостереження, що дає можливість його використання для розв’язання широкого кола завдань автоматизованого управління.
Посилання
Ван Трис Г. Теория обнаружения, оценок и модуляции. Т. 1.: Пер. с англ. / Под ред. В.И. Тихонова. – М.: Сов. радио, 1972. – 744 с.
Вальд А. Последовательный анализ: Пер. с англ. – М.:Физматгиз, 1966. – 727 с.
Большаков И.А. Статистические проблемы выделения потока сигналов из шума. – М.: Сов. радио, 1969. – 464 с.
Косенко Г.Г. Метод последовательного расширения областей принятия решений в задачах распознавания. – М.: Радиоэлектроника, 1980. – №27. – С. 12–19.
Bernard Sklar Digital communications. Prentice Hall PTR, 2001. – 1099 р.
Стеклов В.К., Кільчитський Е.В. Основи управління мережами та послугами телекомунікацій. К.: Техніка, 2002, 438 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).