ВИЗНАЧЕННЯ ЕНЕРГІЇ АКТИВАЦІЇ МЕХАНОХІМІЧНОГО МОДИФІКУВАННЯ СТАЛІ ШХ15 У СЕРЕДОВИЩІ АВІАЦІЙНОГО ПАЛИВА РТ ТА АВІАЦІЙНОГО МАСТИЛА АМГ-10
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1257Анотація
Наведено методику оцінки енергії активації другої стадії трибологічної реакції – механохімічного модифікування Ем – та результати застосування цієї методики на прикладі проведених трибокінетичних випробувань сталі ШХ15 у вуглеводневих середовищах – авіаційному паливі РТ та авіаційному мастилі АМГ-10.
Посилання
Богданович А.И. Кинетические и энергетико-активационные характеристики износостойкости и совместимости материалов трибосопряжений: Автореф. дис. ... канд. техн. наук. – К.,1987. – 20 с.
Летин А.С. Ресурс жидких смазочных материалов// Триботехника – машиностроению: Тез. докл. II Всесоюз. науч.- техн. конф., Пущино-на-Оке, нояб. 1983 г. – М., 1983. – 33 с.
Бершадский Л.И., Богданович А.И., Назаренко П.В. Энергетико-активационный матричный критерий совместимости// Триботехника – маши-ностроению: Тез. докл. III моск. науч.- техн. конф., 2–4 сент. 1987 г. – М., 1987. – С. 67–68.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).