МЕТОДИКА ОПЕРАТИВНОГО ПРОГНОЗУВАННЯ ЗМІНИ ТЕХНІЧНОГО СТАНУ ВУЗЛІВ ПРОТОЧНОЇ ЧАСТИНИ ГАЗОТУРБІННОГО ДВИГУНА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.25.1215Анотація
Обґрунтовано методику здійснення короткострокового прогнозу щодо динаміки деградації технічного стану вузлів газотурбінного двигуна за лінійною моделлю тренда діагностичного показника вузла методом найменших квадратів.
Посилання
Дмитрієв С.О., Чоха Ю.М. Застосування комплексного контрольно-розрахункового методу діагностування конструктивних вузлів типових ТРДД для динамічних ЕСД // Вестн. двигателестроения. – 2004. – № 1. – С. 27–29.
Дмитриев С.А., Чоха Ю.Н. Методика при-менения функционально-тестового метода идентификации неисправностей ТРДД в среде динамической ЕСД // Вестн. двигателестроения. – 2004. – № 2. – С. 173–176.
Рабочая книга по прогнозированию / Под ред. И.В. Бестужева-Лады. – М.: Мысль, 1982. –430 с.
Корн Г., Корн Т. Справочник по матема-тике для научных работников и инженеров: определения, теоремы, формулы. – М.: Наука, 1984. – 832 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).