Дослідження експлуатаційних характеристик іонного анемометра на стенді
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.9.12023Анотація
Наведено принципову схему та опис конструкції газодинамічного стенда для одержання експлуатаційних характеристик іонного анемометра за розробленою методикоюПосилання
Dadd G.J., PorterМ.I. Surge recovery and compressor working line control using compressor exit Mach number measurement // Aerotech-92.
Шакирьянов M.M. Разработка элетронного устройства для распознавания предпомпажных явлений авиационного двигателя // Изв. вузов. Авиационная техника. - 1998. - № 4. - С. 109-112.
Поляков А.Е., Малько Г.И., Каблуков А.С. К вопросу определения предпомпажного состояния
компрессора // Газовая динамика двигателей и их элементов. - Харьков: ХАИ,
-С. 81-88.
Карпов А. Е., Кинащук И.Ф., Панин В. В. Принципы построения замкнутой системы управления линией рабочих режимов ГТД // Актуальні проблеми автоматизації та інформаційних технологій. T. 3. - Дніпропетровськ: Навч. кн., 2000. - С.87-92.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).