Управление параметрами стеклокерамики как одного из перспективных материалов авиационной техники
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11959Анотація
Приведена методика оценки диэлектрических параметров стеклянногокомпонента, обеспечивающих получение композиционной стеклокерамикис заданными диэлектрическими свойствамиПосилання
Shimada К, Utsumi К. et al. Firing temperature Multilayer Glass-ceramics Substrate // JEEE Transactions of Components, Hybrids and Manufacturing Technology. - 1983. - CHMT-6, № 4. - P.382 - 386.
Lichtenecker K., Rother K. Die Herleitung des logarithmischen Mischungsgesetzes des allgemeinen prinzipien der stationären Strömung // Physikalische Zeitschrift-1931 -32, № 6 - S. 255-260.
Дмитриев M.B. Влияние концентрации компонентов и пор на диэлектрическую проницаемость стеклокерамики // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. - 1997,-№4,-С. 34-38.
Дмитриев М.В. Влияние концентрации компонентов и пор на электросопротивление стеклокерамики // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. - 1998,- № 2.- С. 43-47.
Дмитриев М.В. Влияние концентрации компонентов и пор на электрические потери в стеклокерамике // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. -1998- № 1,- С. 39-43.
Дмитриев М.В. Стеклокерамика с продуктом взаимодействия стекла и наполнителя: электросопротивление // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. - 1998.— №3-4,-С. 56-61.
Балкевич В.Л. Техническая керамика. -М.: Стройиздат, 1984,- 260 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).