Радіаційно-термшне корегування властивостей арсеніду галію
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11633Анотація
Розглянуто результати досліджень можливостей корегування параметрів і характеристик електронних приладів на основі арсениду галію, що використовується в радіоелектронних елементах бортової апаратури. Наведено експериментальні дані щодо керування властивостями підкладок і епітаксійних шарів арсеніду галію через опромінення нейтронами і наступний відпалПосилання
Савин Э.П., Болтакс Г.И. Влияние нейтронного облучения на диффузию цинка в ИндийАрсенит и ГалийАрсенит // ФТП. - 1971. - Т. 5, № 7. - С13/31.
Уваров Е. Ф. Электротехнические свойства полупроводниковых соединений А3Б5, облучаемых быстрыми электронами и нейтронами // Обзоры по электронной технике. Сер. 2. Полупроводниковые приборы. - М.: ЦНИИ Электроники, 1979.-Вып. 9.-68 с.
Ленков С.В., Мокрицкий В.А., Перегузов Д.А., Тарцелашвши Г.Т. Физико-технические основы радиационной технологии полупроводников. - Одесса: Астропринт. - 2002. - 300 с.
Заводський В.А., Зубарев В.В., Ленков С.В., Тарієлашвілі Г.Т. Вплив опромінення швидкими електронами на властивості арсеніду галію // Вісн. НАУ. - 2002. - №4. - С. 50-51.
Зубарев В.В., Мокрщький В.А., Салімов Р.М., Савельев А.В. Радіаційна модифікація параметрів та вивчення стійкості напівпровідникових виробів електронної техніки для космічної апаратури 11 Нац. акад. оборони України. Тр. Акад. - К.: 2002. - №39. - С. 293-294.
Мокрицкий В.А., Завадский В.А. Влияние радиационной обработки на параметры интегральных преобразователей температуры // Технология и конструирование в электронной аппаратуре. - 2001. - № 1. - С. 25-27.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).