Перспективні напрями розвитку аеронавігації початку XXI століття
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11627Анотація
Розглянуто стратегічні напрями розвитку аерокосмічних інформаційних систем. Основна увага приділена глобальній системі зв ’язку, навігації, спостереження й організації повітряного руху літальних апаратівПосилання
Группа экспертов по рассмотрению общей концепции эшелонирования. Шестое совещание. DOC 9536, RGCSP/6, ICAO. - Монреаль, 1988.-Т. 1.
Харченко В.П. Майбутнє аерокосмічних інформаційних систем і керування транспортом // Вісн. КМУЦА. - 1999. - №2. - С. 166-179.
Глобальная организация воздушного движения. Рассмотрение первой поправки к глобальному аэронавигационному плану применительно к системам CNS/ATM. DOC 9750, ICAO. - Монреаль, 2001. - 161 с.
Бабак В.П., Сколько Я.И., Харченко В.П. Основные направления внедрения спутниковых технологий для повышения эффективности движения воздушного транспорта в Украине // Космічна наука і технологія,-2001.-Т. 1,№4,- С. 17-21.
Косенко Г.Г., Харченко В.П., Кукуш А.Г. Выбор порогов в многоальтернативном последовательном правиле для заданного среднего риска // Радиоэлектроника. Изв. вузов. - 1996. - Т. 39, №8. - С. 59-64.
Харченко В.П., Косенко Г.Г. Многоальтернативный последовательный метод в задачах ситуационного анализа воздушной обстановки // Моделирование радиоэлектронных систем и комплексов обеспечения полетов: Сб. науч. тр- К.: КМУГА, 1996.-С. 3-10.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).