Інформаційний контур розв’язання динамічних конфліктних ситуацій системи аеронавігаційного обслуговування польотів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11300Анотація
Наведено структуру та алгоритм роботи інформаційного контуру розв’язання динамічних конфліктних ситуацій. Показано план розвитку наземної інфраструктури CNS/ATM. Запропоновано алгоритм, який дозволить зменшити вплив людського фактора і оптимізувати розв’язання конфліктних ситуаційПосилання
Беляевский Л.С., Крыжановский Г.А., Харченко В.П., Ткаченко В.П. Радиоконтроль траекторий движения летательных аппаратов. -М: Воздушн. трансп., 1996. - 312 с.
Документ 9524, РАМБ/Ч, ИКАО, доклад специального комитета по будущим аэронавигационным системам, четвертое совещание. -Монреаль, 1988. - 152 с.
Международные стандарты и рекомендуемая практика. Авиационная электросвязь. Приложение 10 к конвенции о Международной организации гражданской авиации. Т.4. Бортовая система предупреждения столкновений. -Монреаль, 1996. - 254 с.
Downloads
Як цитувати
Сугоняко, Л. М., & Харченко, В. П. (2000). Інформаційний контур розв’язання динамічних конфліктних ситуацій системи аеронавігаційного обслуговування польотів. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 261–267. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11300
Номер
Розділ
Сучасні авіаційно-космічні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).