Оцінка векторного параметра методом максимізування середнього значення степеневого полінома
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11279Анотація
Розглянуто алгоритм визначення оцінки векторного параметра методом максимізування середнього значення степеневого фукнціонального полінома. Розроблений алгоритм забезпечує простіші програмні і технічні реалізації пристрою оцінкиПосилання
КУНЧЕНКО Ю.П. Нелинейная оценка параметров негауссовых радиофизических сигналов. - К.: Вища шк., 1987. - 192 с.
КУНЧЕНКО Ю.П., ЛЕГА Ю Г. Оценка параметров случайных величин методом максимизации полинома. - К.: Наук, думка, 1992. - 180 с.
ИГНАТОВ В. А., БОГОЛЮБОВ Н.В. Оценка качества избыточных иерархических систем обработки сигналов и управления//Статистические методы обработки информации в авиационных радиоэлектронных системах - К.: КНИГА, 1987. - С.114-119.
А.с. 1457155.(СССР). Способ допускового контроля сигналов/ В.А. Игнатов, Н.В. Боголюбов, В.В. Уланский и др. ИБИ, № 5, 1989. - С. 251.
Downloads
Як цитувати
Игнатов, В. А., Лега, Ю. Г., & Первунинский, С. М. (2000). Оцінка векторного параметра методом максимізування середнього значення степеневого полінома. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 139–142. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11279
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).