Фильтры, оптимальные в классе обобщенных степенных функциональных операторов
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11991Анотація
Выполнен синтез оптимальных параметров обобщенного степенного оператора, осуществляющего оценку входного сигнала, зашумленного аддитивными помехами негауссовского типа. Показано, что параметры обобщенного оператора определяются по оптимальным параметрам степенного функционального оператораПосилання
Тихонов В.И. Нелинейные преобразования случайных процессов. - М.: Радио и связь, 1986.-296 с.
Игнатов В.А., Стеклов В.Л., Уваров Р.В. Коррекция нелинейных автоматических систем. -К.: Техшка, 1993. - 192 с.
Купченко Ю.П., Первунинский С.М. Нелинейные полиномиальные инерционные фильтры// Тез. докл. школы-семинара ’’Вероятностные модели и обработка случайных сигналов и полей”. - Тернополь, 1992. - С. 5-9.
Вайнштейн Л.А., Зубаков В.Д. Выделение сигналов на фоне случайных помех. - М.: Сов. радио, 1960. -448 с.
Пупков К.А., Капалин В.И., Ющенко А.С. Функциональные ряды в теории нелинейных систем. - М.: Наука, 1976. - 448 с.
Downloads
Як цитувати
Игнатов, В. А., & Первунинский, С. М. (2001). Фильтры, оптимальные в классе обобщенных степенных функциональных операторов. Вісник Національного авіаційного університету, 8(1), 165–170. https://doi.org/10.18372/2306-1472.8.11991
Номер
Розділ
Інформаційні технології
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).