Вдосконалення керування системою технічного обслуговування авіаційної техніки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11255Анотація
Розглянуті питання вдосконалення керування системою технічного обслуговування авіаційної техніки шляхом впровадження в експлуатацію інформаційних систем, які базуються на інтелектуальній підтримці користувачів (керівництва та інженерно-технічного складу авіакомпаній)Посилання
Городецкий В.И. Многоагентные системы современное состояние исследований и перспективы применения // Новости искусственного интеллекта. - М., 1996. - №1. - С.44-59.
Попов Э.В., Фоминых И.Б., Кисель Е.Б., Шапот М.Д. Статические и динамические экспертные системы. - М : Финансы и статистика, 1996. - 320 с.
Карло Пешио. Никлаус Вирт о культуре разработки ПО //Открытые системы. - М., 1998. -№1.-С.41-44.
Роджерсон Д. Основы СОМ. - М.: Издательский отдел "Русская редакция ТОО "Channel Trading Ltd", 1997. - 400 с.
Gensym Corp. G2 Regerence Manual, Version 4.0. Cambridge (Mass. USA). 1992. -542 p
Downloads
Як цитувати
Тамаргазін, О. А. (2000). Вдосконалення керування системою технічного обслуговування авіаційної техніки. Вісник Національного авіаційного університету, 7(3-4), 13–18. https://doi.org/10.18372/2306-1472.7.11255
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).