Метод підвищення стійкості стеганографічних методів до збурювальних дій
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.9.5060Анотація
Областю дослідження в даній роботі є комп'ютерна стеганоірафія. В роботі пропонується новий метод організації пересилки та декодування прихованої інформації, який оснований на розвязку систем лінійних алгебраїчних рівнянь та дозволяє підвищити стійкість стегоновідомлення до збурювальних дій; досліджується проблема забезпечення малої чутливості задачі про декодування додаткової інформації що пересилається.
Посилання
В.А. Xopoшкo, A.A. Чекатков. Методы и средства защиты информации. - К.: Юниор, 2003. - 501 с.
Дж. Деммель. Вычислительная линейная алгебра. -- М. Мир, 2001. — 430 с.
Бахвалов Н.С., Жидков H.П., Кобельков Г.М. Численные методы.- М.: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2006 г.-бЗб с.
R.D. Skeel «Scaling for numerical stability in Gaussian elimination». Journal of the ACM, 26: 494-526, 1979.
Фахтенгольц Г.М. Курс дифференциального и интегрального исчисления. Т. 1.- М,: Наука, 1969.-608 с.
Ф.Р. Гантмахер. Теория матриц.- М.: Наука, 1988. - 552 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).