Матриця чутливості систем захисту
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.11.4042Анотація
Визначається матриця чутливості як матриця часткових похідних її координат системи захисту за її параметрами. Пропонується спосіб аналітичного та експериментального визначення стовбців і рядків матриці чутливості.Посилання
Андреев В.И., Козлов B.C., Хорошко В.А. Количественная оценка защищенности технических объектов с учетом их функционирования // Захист інформації, №2, 2004. -с.47- 51.
Козлова К.В., Хорошко В.О. Кількісна оцінка захисту радіоелектронних об'єктів // Захист інформації, №1, 2007. -с.30-33.
Хорошко В.А. Модель системы защити информации // Захист інформації, №1, 1999. - с. 5-11.
Кокотовыч П.В. Метод точек чувствительности в исследовании и оптимизации линейных систем управления // Автоматика и телемеханика, т. XXV, №12, 1964. -с.38-49.
Кокотовнч П.В., Рутман P.C. Чувствительность автоматических систем // Автоматика и телемеханика, т. XXVI, №4, 1965. - с.4-30.
Быховский М.Л. Чувствительность и динамическая точность систем управления // Техническая кибернетика, №6, 1964. -с.18-24.
Козловский В.В., Орленко B.C., Хорошко В.О., Чирков Д.В. Сигнали та процеси в телекомунікаційних мережах. -К.: ДУІКТ, 2006. -228 с.
Kokotovic P., Medanic J., Vuskovic M., Bangulac S. Sensitivity Method in the Experimental Design of Adaptive Control Systems. Saopstenija Laboratorje zaautomatiku. Jnst. "M.Pupin", Blogzad, 1995.
Азаров С.С., Хорошко В.А. Введение в технологии xDSL., -К.: ПолиграфКонсалтинг, 2006. -74 с.
Азаров С.С., Хорошко В.А. Современные модели провайдинга. -К.: ПолиграфКонсалтинг, 2006. -98 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).