Аксиоматична теорія математичного моделювання критеріїв оптимальності й обмеженнь
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.6.3850Анотація
Пропонується аксіоматична теорія математичного моделювання критеріїв оптимальності та обмежень, яка дозволяє ввести дві канонічні форми математичного моделювання і на основі морфологічного методу конструювати сепарабельні адитивні функції та обмеження. Наведена приклади, які показують основні прикладні аспекти аксіоматичної теорії.Посилання
Герасименко В.А. Защита информации в автоматизированных системах обработки данных. В 2-х кн.: Кн..-Энергоатом издат, 1994.-400 е.: ил.
Гермейер Ю.Б. Введение в теорию исследования операций. М: Наука, 1971, 342с.
Мееарович М. Мако Д., Такахара И. Теория иерархических многоуровневых систем: Пер с англ. / Под ред. И.Ф.Шахнова. М.: Мир, 1973, 324с.
Гольдштейн Е.Г. Теория двойственности в математическом программировании и ее приложения. М.: Наука, 1971. 228с.
Фиакко А.. Мак Кормик Г. Нелинейное программирование. Методы последовательной безусловной минимизации. М.: Мир. 1972. 242с.
Вычислительные методы выбора оптимальных проектных решений / Под ред. B.C. Михалевича. -Киев: Наукова думка, 1977, 178с.
Игнатов В.А, Маньшин Г.Г, Трайнев В.А. Статистическая оптимизация качества функционирования электронных систем. М.: Энергия, 1974. 264с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).