ПРОБЛЕМА ОБЕСПЕЧЕНИЯ ВЫСОКОЙ ПРОПУСКНОЙ СПОСОБНОСТИ КАНАЛА СКРЫТОЙ СВЯЗИ И ОСНОВЫ МЕТОДА ЕЕ РЕШЕНИЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.14.2069Ключові слова:
стеганография, матрица, возмущение, сингулярное число, собственное значение, пропускная способность, надежность восприятияАнотація
Разработаны основы принципиально нового общего подхода к созданию стеганографических алгоритмов, обеспечивающих большую пропускную способность канала скрытой связи. Основными математическими инструментами являются теория возмущений и матричный анализПосилання
Хорошко В.А. Методы и средства защиты информации / В.А.Хорошко, А.А.Чекатков. — К.: Юниор, 2003. — 501 с.
Грибунин В.Г. Цифровая стеганография / В.Г.Грибунин, И.Н.Оков, И.В.Туринцев. — М.: Солон-Пресс, 2002. — 272с.
Кобозєва А.А. Аналіз захищеності інформаційних систем / А.А.Кобозєва, І.О.Мачалін, В.О.Хорошко. - К.: Вид. ДУІКТ, 2010. – 316 с.
Конахович Г.Ф., Пузыренко А.Ю. Компьютерная стеганография. Теория и практика. – К.: МК – Пресс, 2006.- 288 с.
Гонсалес Р., Вудс Р. Цифровая обработка изображений.- М.: Техносфера, 2005.- 1072 с.
Кобозева А.А. Анализ информационной безопасности / А.А.Кобозева, В.А.Хорошко. - К.: Изд.ГУИКТ, 2009. – 251 с.
Кобозева А.А., Трифонова Е.А. Учет свойств нормального спектрального разложения матрицы контейнера при обеспечении надежности восприятия стегосообщения / Вестник НТУ «ХПИ». — 2007. — №18. — С.81—93.
Деммель Дж. Вычислительная линейная алгебра / Дж.Деммель; пер.с англ. Х.Д.Икрамова. — М.: Мир, 2001. — 430 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).