МЕТОД АНАЛІЗУ СИГНАТУР ПАКЕТІВ ВИХІДНОГО ТРАФІКУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.26.18841Ключові слова:
Нечітка логіка, аналіз сигнатур, вихідний трафік, класифікація сигнатурАнотація
Для виявлення вихідного зловмисного трафіку розроблено метод на основі нечіткого логічного висновку для аналізу сигнатур вихідного трафіку. Результати дослідження свідчать про те, що варто продовжувати діяльність у цьому напрямку, щоб розвантажити ресурси мережі під час пікових навантажень. Метод перевіряє підпис пакета вихідного трафіку відповідно до набору правил. Ключовими завданнями методу є: дозвіл з'єднання, якщо під час класифікації підпис пакету визначено як дозволений; блокування з'єднання, якщо під час класифікації визначено, що підпис пакету заборонений; додавання нових підписів до існуючих словників. В ході експерименту метод підтвердив свою ефективність. Наявність методу на основі нечіткої логіки для сигнатурного аналізу вихідних пакетів трафіку має низку переваг, включаючи виявлення раніше невідомих атак, зменшення загальної кількості кібератак, запобігання перевантаженню мережевого обладнання та зниження ймовірності компрометації. поточна мережа.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).