ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ AMAZON INSPECTOR ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ВРАЗЛИВОСТЕЙ ХМАРНИХ ДОДАТКІВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2410-7840.26.18840Ключові слова:
Amazon Web Services, AWS, Amazon Inspector, IAM, хмарні технології, вразливість, інфраструктура, моніторингАнотація
Основними проблемами з якими може зіштовхнутись бізнес можуть слугувати вразливості до різноманітних кібератак, втрати конфіденційності даних, збільшення кількості збоїв і зменшення стабільності інформаційної інфраструктури, збільшення капітальних витрат, нові вимоги до незалежності даних, проблеми з масштабуванням інформаційної інфраструктури бізнесу. Зазначені вище проблеми можуть слугувати підґрунтям для міграції на хмарні технології, що в свою чергу забезпечить зменшення видатків на підтримку інфраструктури, підвищить ефективність управління інформаційної інфраструктури в порівнянні з роботою в локальному середовищі, збільшить гнучкість організації. Актуальність дослідження полягає в покращенні інформаційної безпеки, забезпечення конфіденційності, цілісності і доступності, виявленню вразливостей додатку і середовища завдяки використання вбудованих служб AWS. Метою даної роботи є впровадження оцінки і покращення безпеки робочого середовища і додатку, розгорнутому на базі хмарних сервісів, шляхом автоматизації сканування і аналізу робочого навантаження AWS.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).