Планування обчислень в кластерних системах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9263Анотація
Присвячено дослідженню різних евристичних списочних алгоритмів планування для кластерних систем з метою вибору найбільш ефективних з них. Розглянуто відомі і пропоновані авторами підходи формування черг обчислень, а також їх призначень на комп'ютери кластерних систем. Розроблена програмна модель, за допомогою якої виконано порівняння різних алгоритмів планування. Показано, що пропоновані алгоритми мають більш високу ефективність у порівнянні з відомими підходами. Достовірність отриманих результатів підтверджується при роботі алгоритмів на реальній кластерної системіПосилання
G. Loutskii, О. Rusanova. Heuristic Mapping and Scheduling algorithm for Distributed Memory systems. Computer Systems and Networks: designing, application, utilization, - Poland, Rzeszow, 1997, No.l, - P. 253-263.
H. Topcouglu, S. Hariri, M. Y. Wu. Performance-Effective and Low-Complexity Task Scheduling for Heterogeneous Computing, IEEE Transactions on Parallel and Distributed Systems, Vol.13, No.3, 2002, - P. 260 - 274.
G. Loutskii, O. Rusanova. List scheduling Algorithm for Parallel and Distributed Systems. Computer Systems and Networks: designing, application, utilization,- Poland, Rzeszow, 2000, T.l, - P. 95 - 100.
G. Loutskii, O. Rusanova. Direct Acyclic Graphs Scheduling in the Parallel System. Computer Systems and Networks: designing, application, utilization,- Poland, Rzeszow, 1998, part 2, - P. 163 - 170.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).