Принципи формування та цифрової обробки біоптичних сигналів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9250Анотація
Діючі однолазерні відкриті оптичні системи мають ряд недоліків. Це передусім вплив завад. Мультиплікативні, змінюючи коефіцієнт завад, можуть значно спотворювати корисний сигнал. Тому дослідження даної проблематики є дуже актуальним і потребує технічних рішеньПосилання
Садихов Р.Х., Чеголин П.М, Методи и средства обработки сигналов в дискретных базисах. Мн.: Наука и техника, 1987. - 296 с.
Зюко А.Г., Фалько А.И., Помехоустойчивость и эфективность систем передачи информации. М.: Радио и связь, 1985. — 272 с.
Николайчук ЯМ., Корол Р.І. Вертикальна інформаційна технологія в базисі Галуа - Новий напрямок в розвитку комп’ютерних машин. Матеріали сімпозіума: Сучасні проблеми в комп’ютерних науках. (CCU- 2000 ). Львів. - С. 36 - 38.
Петришин Л.Б. Теоретичні основи перетворення форми та цифрової обробки інформації в базисі Галуа: Навч.посібник. - Київ: ІЗіМН МОУ 1997. -237 с.
Гринчишин Т.М. Кодування даних в комп’ютерних розподілених системах з відкритими оптичними каналами зв’язку. - Вісник Хмельницького національного університету №2 2007. ТІ: Компютерні системи в автоматизації виробничих процесів. Хмельницький. - С. 74 - 77.
Гринчишин Т.М. Процесори формування та цифрової обробки даних в оптичних системах з мультиплі- кативними завадами. Матеріали сімпозіума: Сучасні комп’ютерні системи та мережі. (ACSN-2007). Львів. — С. 158 —
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).