Вплив фрактальної надлишковості на гарантоздатність комп’ютерних систем
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9230Анотація
Розроблено метод розрахунку впливу фрактальної надмірності на показники і індексні критерії забезпечення гарантоздатності бінарних ZG(n,m) - систем. Для інженерних застосувань розроблено типовий алгоритм розрахунку критеріїв і прогнозування оптимального забезпечення гарантозданості телекомунікаційних і комп'ютерних мережПосилання
Харченко В.С. Парадигмы и принципы гарантоспособных вычислений: состояние и перспективы. Радіоелектронні і комп’ютерні системи. - 2009. - №2 (36), - С. 91-100.
Игнатов В.А., Манынин Г.Г., Трайнев В.А. Статистическая оптимизация качества функционирования электронных систем. - М.: Энергия, 1974. - 264 с.
Игнатов В.А., Захаренков В.В. Мажоритарное устройство для выделения проекций векторной величины. А.С. СССР №782162. Б.И. СССР. №6. 1978.
Игнатов В.А., Стоянов Б.Н. Метод избыточного диагностирования авиационных систем. - Технологические процессы при эксплуатации радиоэлектронного оборудования гражданской авиации. - К.: КНИГА, 1985.-С. 7-17.
Игнатов В.А. Теория информации и передачи сигналов. - М.: Сов. радио, 2-ое изд. 1990. - 280 с.
Игнатов В.А., Мачалин И.А. Оптимальное управление диагностированием изделий авиационной техники. // Авиационная и космическая техника. - Харьков: ХАИ, 2006, №6.-С. 5-18.
Аль-Шаро Я.М., Захаренков В.В., Игнатов В.А., Кудренко С.А. Миноритарный принцип диагностирования функционально-избыточных систем на основе 7Є -преобразования. / 36. наук, праць: Академія інженерних наук України. Вип. 1. - К.: АШУ, 2009. - С. 52-62.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).