Системний аналіз взаємного впливу ключових факторів радіопланування мереж 3G
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9225Анотація
З позицій системного підходу розглянуті найбільш важливі аспекти задачі радіопланування мереж мобільного зв’язку 3G. Проаналізований ієрархічний зв'язок етапів радіопланування, обгрунтований висновок про необхідність узгодження точності початкових даних виходячи з фізичного сенсу задачі. Наведені чисельні результати розрахунків взаємної кореляції ключових параметрів радіопланування, поточного управління та експлуатації мережіПосилання
Сравнительный анализ задач радиопланирования для сетей 2 С и 3(3 / А. Е. Деревянных. - К.: УНД13, Науков1 записки УНД13, №4(12), 2009. С. 58 - 64.
Модели расчета потерь мощности сигнала в сотовых системах связи / Е.В. Милютин. - М.: Мобильные телекоммуникации, № 4(80), 2008. - С. 24-26.
Tolstrup М. Indoor radio planning: а practical guide for GSM, DCS, UMTS and HSPA John Wiley & Sons, Ltd, 2008. - 344 p.
WCDMA for UMTS: HSPA evolution and LTE / edited by Harri Holma, Antti Tos- kala. - 5th ed. - John Wiley & Sons Ltd, 2010.-525 p.
Кондратюк C.B., Деревянных A.E. Методика расчета потерь мощности сигнала в задаче радиопланирования систем мобильной связи новых поколений // Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання регулювання у сфері телекомунікацій та користування радіочастотним ресурсом». - К.: Національна комісія з питань регулювання зв’язку України, 18-20 травня 2010 р. - С. 69-72.
Дробик А.В., Деревянных А.Е. Расчет корреляционных функций высот поверхности для задач радиопланирования сетей мобильной связи третьего поколения // Зв’язок, № 3 (91), 2010. - С. 36-41.
Kreher R. UMTS Performance Measurement: A Practical Guide to KPIs for the UTRAN Environment. - John Wiley & Sons, Ltd, 2006. - 227 p.
Сборник научных программ на Фортране. Пер. с англ - М.: Статистика, 1974. -316 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).