Концептуальна модель системи управління крупною корпоративною мережею
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9218Анотація
Розглядається проблема управління крупною корпоративною мережею. Основна складність полягає у затримці сигнальної та керуючої інформації за рахунок маштабу мережі. Розв’язати дану проблему пропонується за рахунок розділення мережі на автономні сегменти, а також передачі службової інформації для моніторингу та управління на канальному рівніПосилання
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов. 4-е изд. - СПб: Питер, 2010.-944 с.
Шеридан Т.Б., Феррел У.Р. Системы человек машина. Пер. с англ. / Под ред, К.В. Фролова. - М.: «Машиностроение», 1980. -400 с.
Красовский А.А. Математическое моделирование и телекоммуникационные системы обучения и тренажа. - М.: ВВИА им. проф. Н.Е. Жуковского, 1989.-255 с.
Бигелоу С. Сети: поиск неисправностей, поддержка и всстановление: Пер. с англ. - СПб.: БХВ-Петербург, 2005. - 1200 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).