Метод ефективної передачі даних при наявності аномалій в мережах радіодатчиків
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9213Анотація
Розглянуті задачі ефективної передачі даних в спеціалізованих сенсорних мережах (мережах радіодатчиків) за наявності аномалій трафіку. Аномальний стан визначається по величинах інваріантів тензора трафіку, коефіцієнтів характеристичного рівняння або систем правил. Розроблений метод передачі даних типу багатоадресної (multicast) розсипки в сенсорній мережі з управлінням допустимими траєкторіями передачіПосилання
Минаев Ю.Н., Гузий Н.Н., Филимонова О.Ю. Идентификация аномальных состояний трафика компьютерных сетей на основе парадигмы многомерных сетей // Проблемы информатизации и управления 2010. - №3. - С. 83-89.
Аграновский А.В., Хади Р.А. Новый подход к защите информации - системы обнаружения компьютерных угроз // Информационный бюллетень Jet info 2007. - №04(167) - 22 с. // ttp://www.jetinfo.ru/Sites/info/Uploads/200 7_4.16EFCBFFB6F045AE8EFB7F26B4147 89F.pdf
Н. Qi, Y. Xu, and X.Wang, “Mobile-agent-based collaborative signal and information processing in sensor networks,” Proceedings of the IEEE, vol. 91, №8, 2003.-P. 1172-1183.
Дынкин Е.Б., Юшкевич A.A. Управляемые марковские процессы и их приложения. - М.: Наука, 1975. - 338 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).