Підвищення продуктивності передачи мультимедійного графіка
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9203Анотація
На етапах розробки і проектування мультисервісної мережі, в умовах реального функціонування і розвитку, відповідно до вимог забезпечення якості обслуговування, надійності і інформаційної безпеки, виникає завдання оцінювання широкого класу імовірнісно-тимчасових характеристик. Це викликає необхідність розробки відповідного моделюючого апарату для аналізу таких складних систем і управління мережею в реальному масштабі часуПосилання
Величко В.В., Субботин Е.А. Телекоммуникационные системы и сети, мультисервисные сети. - М.: Горячая линия - Телеком, 2005.
Chang X. Network simulation with OPNET // Proc. 1999 Winter Simulation Conf.-P.7-13.
Zegura E.W., Calvert K.L. Bhattacharjee S. How to model an Internet work // Proc. Of the INFOVCOM’96 Conf., 1996. -P. 594-602.
C. Hoymann, Analysis and performance evaluation of the OFDM-based metropolitan area network IEEE 802.16 /7 Computer Networks, vol. 49, 2005.-P. 341-363
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).