Алгоритм розв’язку блоково-симетричних задач проектування систем обробки даних
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9190Анотація
Запропоновано постановка блоково-симетричних задач проектування систем обробки даних. Приведена загальна модель і схема її реалізації, визначені властивості і особливості задач даного класу. Запропонований алгоритм ітеративних відображень розв’язку’ блоково- симетричних задач проектування систем обробки даних поліноміальної обчислювальної складностіПосилання
Казиев Г.З., Набиева Г.С., Шукатаев А. Программная реализация многокритериальных блочно-симметричных задач дискретного программирования. // Научный журнал Министерства образования и науки «Поиск». №4. - М: Мир, 2006.-С . 191 - 196.
Емеличев В.А., Перепелица В.А. Полные задачи многокритериальной дискретной оптимизации. - 1998. - Т. 131. - № 3. - С. 501 -504.
Сергиенко И.В., Перепелица В.А. К проблеме нахождения множеств альтернатив в дискретных многокритериальных задачах // Кибернетика. - 1987. - № 5. - С.85 - 93.
Сигал И. X., Иванова А. П. Введение в прикладное дискретное программирование: модели и вычислительные алгоритмы: 2-е изд., испр. и доп. - М.: ФИЗМАТ- ЛИТ, 2007. - 304 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).