Мультиагентна технологія - засіб удосконалення мережі мобільних терміналів для ведення електронної комерції
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9165Анотація
Запропоновано модель мультиагентних систем для завдань е-комерції, а також програмну реалізацію даної концепції мовою JAVA. Сформовано вимоги до МАС і розроблено агентну систему для е-комерції. Запропоновано й розглянуто програму електронного ринку з використанням базових інтелектуальних агентів. Описано протокол переговорів збуту, що надає значно більше контролю над процесом продажів. Виділено основні напрямки розвитку використання МАС у е-комерціїПосилання
Атанасова Т.А. Агентная технология: концепции, модели, приложения. - Варна. - 2000. - 155 с.
Гладун А.Я., Перевозчикова О.Л., Плескач В.Л. Разработка OSI- профилей открытых систем // УСИМ. - №6. - 1999. С. 4 0 -5 6 .
Городецкий В.П., Грушинский М.С., Хабалов A.B. Многоагентные системы (обзор). Санкт-Петербургский Институт Информатики и автоматизации РАН, - 1 9 9 9 .-7 4 с.
Юрасов A.B. Основы электронной коммерции. Учебник для вузов. - М.: Телеком. - 2008. - 480 с.
Рогоза B.C., Іщенко Г.В. Інтелектуальні платформи розподілених інформаційних середовищ. - НТУУ «КПІ»: АВЕРС.-2 0 0 9 .-3 5 0 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).