Методика оцінки ймовірності відхилення літака при багатоальтернативній класифікації ситуацій повітряного руху
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9155Анотація
Наведено основні залежності для обчислення ймовірності відхилення повітряного корабля від заданого ешелону польоту до певної зони простору. Розроблено алгоритм обчислення ймовірності. Також наведені результати оцінки ймовірностей для різних регіонів планетиПосилання
Харченко В.П., Косенко Г.Г. Многоальтернативный последовательный метод в задачах ситуационного анализа воздушной обстановки // Моделирование радиоэлектронных систем и комплексов обеспечения полетов: Сб. научи, тр. - К.: КМУГА, 1996.-С. 3-10.
Остроумов И.В., Кукуш А.Г., Харченко В.П. Оценка вероятности правильного распознавания по правилу Байеса при неточно известной плотности распределения // Известия высших учебных заведений. Радиоэлектроника. - 2007. - Т. 50, № 11. С. 60-68.
Остроумов І.В., Кукуш О.Г., Харченко В.П. Багатоальтернативна класифікація ситуацій повітряного стану у разі, коли щільності розподілу ймовірності відомі неточно // Вісник НАУ. - 2007. - Т. 31, № 1.-С. 73-77.
Международная организация гражданской авиации. Группа экспертов по рассмотрению общей концепции эшелонирования. Совещание (6; 1988). Doc 9536, RGCSP/6 ТОМ 1. Доклад: Монреаль, 28 ноября - 15 декабря 1988г..Т. 1 /ИКАО.-Монреаль, 1988. 270 с.
Горяйнов В.Т., Журавлёв А.Г., Тихонов В.И. Статистическая радиотехника: Примеры и задачи. Учеб. Пособие для вузов / Под ред. В.И. Тихонова. - 2-е изд., перераб. И доп. - М.: Сов. радио, 1980. - 544 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).