Вдосконалювання процесу функціонування керуючої системи та організаційних структур керування
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9151Анотація
Основною метою даної статті є дослідження сучасного стану функціонування аеропортів, дослідження технологічних процесів і взаємодії підсистем аеропортів із метою розробки рекомендацій і організаційних заходів для підвищення якості їхнього функціонування. У статті аналізуються стани і тенденції розвитку аеропортів, досліджуються технологічні системи і технологічні процеси в службах аеропорту при виконанні ними технологічних операцій по обслуговуванню повітряних судів. Об'єктом дослідження є аеропортові підприємства, підприємства, що займаються аеропортовою діяльністю, служби об'єднаних авіапідприємств. Предметом дослідження є технологічні системи і технологічні процеси аеропортівПосилання
Андронов А.М., Хижняк А.П. Математические методы планирования и управления производственно - хозяйственной деятельностью предприятий ГА. М, 1977,-245 с.
Яшкин А.Р., Павлов А.Л. Организация управления наземными службами аэропортов. Теоретические основы оптимизации функционирования. Л, О Л АГА, 1983,- 112 с.
Бусленко Н.П. Моделирование сложных систем. М.: Наука, 1968. - 356 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).