Механізм створення віртуального каналу в мережах зберігання даних
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9149Анотація
Стаття присвячена дослідженню процесу створення віртуального каналу, впливу інтенсивності та статистичних характеристик мережного трафіку на продуктивність мережі. Ця проблема безпосередньо пов‘язана із задачами передачі трафіку даних в мережах. Розглядається механізм створення віртуального каналу та його математична модель, наведено розрахунок залежність часу організації каналу від інтенсивності потоку данихПосилання
Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е издание. - СПб.: Питер, 2003. - 783с.
Виноградов Н.А. Анализ потенциальных характеристик устройств коммутации и управления сетями новых поколений // Зв’язок. К.: - 2004. - №4. - С. 10- 17.
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. - М. : Техносфера, 2003. - 512 с.
Вентцелъ Е. С. Исследование операций. - М.: Советское радио, 1972. - 552 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).