Порівняльний аналіз моделювання адекватності нестаціонарного трафіку в мережах телезв'язку
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9137Анотація
У паперових результатах порівняльного аналізу надано моделювання адекватності нестаціонарного руху в мережах телезв'язку. Для динаміки оптимального моделювання використовуються метрики руху Euclid інтервалів і Гілберта. Розвиваються алгоритм і техніка перевірки оптимальних моделей. Показано, що моделювання нестаціонарного руху в космічному Гілберті переважне, оскільки надає точніші моделі. Теоретичні позиції ілюструють числові приклади і діаграми з використанням системи MATHCADПосилання
Игнатов В.А., Жуков И.A., Гузий H.H. Данилина Г.В. Моделювання перехідних режимів трафіку комп‘ютерної мережі. Информационные технологии и безопасность. - Сборник научных трудов. - К.: Национальная академия наук Украины, Институт
проблем регистрации информации, 2006. - Вып.9. - С. 84-87 .
Гузій М.М., Даниліна Г.В., Ігнатов В.О., Милокум Я.В. Методи і алгоритми оптимального управління трафіком в обчислювальних мережах. Проблеми інформатизації та управління,- К.: НАУ, 2006,- Вип.17. - С. 32-37.
Гузій М.М., Даниліна Г.В., Ігнатов В.О. Мачалін І.О. Марковські рандомізовані моделі. Вісник Житомирського державного технологічного університету,Житомир 2006.-Вип.ІУ (39)-С.179-184.
Koucheryavy Y., Harju J., A novel approach for self-similar traffic prediction// Proceedings o f the St. Petersburg Regional International Teletraffic Seminar, St. Petersburg, Russia, January 29 - February 1, 2002, pp. 172- 179.
Гузій M.M., Даниліна Г.В., Ігнатов B.O. Оцінювання ефективності використання ліній зв’язку в обчислювальних мережах. Проблеми інформатизації та управління. - К.: НАУ,
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).