Системний аналіз взаємодії задач прийняття рішень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9136Анотація
Представлено систематизований опис взаємодії задач прийняття рішень. Досліджуються різни ситуації прийняття рішень щодо взаємодії різних областей задачі прийняття рішень. Описано процес прийняття рішень для задач, що формулюються в класі задач математичного програмуванняПосилання
Михалевич B.C., Волкович B.JI. Вычислительные методы исследования и проектирования сложных систем. - М.: Наука - 1982 - 286 с.
Чаплінський Ю.П. Алгоритми системної оптимізації для різних припустимих варіацій параметрів. // Проблеми інформатизації та управління. - 2007 - №1 -С . 163-168.
Волкович B.JI., Коленов Г.В. Метод раздельного решения взаимосвязанных
оптимизационных задач. // Изв. АН СССР. Сер. Техн. Киберн. - 1990 - № 6 - С. 28-43.
Chaplinskyy Y. One Realization of Mobile Agrarian DSS for Outreach Agents in Ukraine // Proceedings of International Congress on Information Technology in Agriculture, Food and Environment - Izmir, 2003, 7-10 October - pp.68-74.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).