Алгоритми для проектування IP мереж з крізними QoS обмеженнями
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.9134Анотація
Зосереджується увага на декількох проблемах, що виникають при проектуванні мереж з комутацією пакетів, до яких відносяться проблема ємкості, проблема ємкості і руху, проблема топології, ємкості і рухуПосилання
Е. Wille, M.Garetto, М. Mellia, E. Leonardi, M. Ajmore Marsan, Considering end-toend QoS in IP network design, networks 2004, P. 115-116.
N. Cardwell, S.Savage, T. Anderson, Modeling TCP latency IEEE Infocom, P. 98- 100.
A. Gersht, R. Weihmayer, Joint optimization of data network design and facility selection, IEEE Journal on Selected Areas in Communications, P . 167-169.
M. Wright, Interior methods for constrained optimization, P. 341-407.
J. Padhye, V. Firoiu, D. Towslay, J. Kurose, Modeling TCP Reno performance: a simple model and its empirical validation, IEEEACM Transactions on Networking, P. 433-437.
D.E. Goldberg, Genetic algorithms in Search, Optimization, and Machine Learning, P. 34-43.
Жуков I.A. ,Аль-Сурікі Ібрагім, Аль Шибані, Оптимизация компьютерной сети с обеспечением QoS на основе численного критерия / Проблеми інформатизації та управління. - К.: НАУ, 2006. - Вип. 1(16). - С. 71-75.
Жуков І.А., Алішов Н.І., Салім Аль Шибані, Алгоритм и средства оптимальной коммутации пакетов в компьютерных сетях / Проблеми інформатизації та управління. - К.: НАУ, 2006. - Вип. 3 (18). - С. 12-19.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).