Особливості експерименту з імітаційною моделлю багатофазних СМО
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9094Анотація
Розглянута процедура комп'ютерного експерименту з трьохфазною моделлю відкритої системи масового обслуговування, складеної однією з поширених мов імітаційного моделювання. Для конкретної програмної реалізації моделі визначені межі мінімально необхідного числа прогонів
Посилання
Боев В.Д. Моделирование систем GPSS WORLD. - П.: 2004. - 405 с.
Д. Филлипс, А. I арена Диас. Методы анализа сетей. - М.: Сов. Радио, 1984. -496 с.
Руководство по технологиям объединённых сетей. 4 -е издание. : Пер. с англ,- М.: Издательский дом «Вильямс», 2005. - 1040 с.
Зайченко Ю.П., (Мухаммед Али) Аззам (Мухаммед Али) Хаммуда. Оптимальный выбор пропускных способностей каналов связи в сети с технологией MPLS И Вісник Національного т ехнічного університету України «КПІ», сер. «Інформатика, управління та обчислювальна техніка». Вин. 43. - 2005. - С. 196-201.
М. Месарович, Д. Мако, И. Такахара. Теория иерархических многоуровневых систем. - М.: Мир, 1973. - 344 с.
Печурін М.К. та ін. Математичне та імітаційне моделювання комп.ютерних мереж кампусів, основаних на безпровідних технологіях І і Проблеми інформатизації та управління. - 2006. - №1 (16). -С. 122- 128.
Зайченко Ю.П., Зайченко ЕЛО. Нахождение максимального потока и анализ показателей живучести сети при отказах // Автоматика и телемеханика. - 1996. - №6.-С. 102- 13.
Мартынов В.И. Распределение потоков с нечетко заданными интенсивностями в сетях коммутации каналов // Известия РАН. Теория и системы управления. - 1999. -№4.-С. 101-106.
Кулаков Ю.А., Луцкий Г.М. Компьютерные сети. - К.: Юниор, 1998. - 384 с.
Ирвин Дж, Харль Д. Передача данных в сетях: инженерный подход: Пер. с англ.- СПб.: БХВ-Петербург,
- 448 с.
Вишневский В.М., Терещенко Б.М. Моделирование беспроводных сетей с децентрализованным управлением // Автоматика и телемеханика. - 1999. - №6. - С. 88 - 99.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).