Прямий метод оцінки якості в задачах оцінки технічного стану систем автоматичного керування авіадвигунами
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9087Анотація
У статті розглянута можливість оцінки технічного стану систем автоматичного керування авіадвигунами за узагальненим показником сформованого на основі прямого методу оцінки якості функціонування логіко-динамічних системПосилання
Красовский А.А. Автоматическое конструирование контуров управления летательными аппаратами. - М.: Машиностроение, 1969. - 240 с.
Козлов В.И. Системы автоматизированного управления летательными аппаратами. - М.: Машиностроение, 1979. -216с.
Иващенко Н.Н. Автоматическое регулирование. Теория и элементы систем. - М.: Машиностроение, 1978. - 738 с.
.Формирование обобщенного показателя качества функционирования логико-динамических систем авионики в задачах идентификации интегрированных автоматизированных систем управления авиапредприятий / Воробьев В.М., Захарченко В.А., Енчев С.В., Кондратенко С.В. И Електроніка та системи управління. - 2005. -Вин,- С. 106- 117.
Воробьев В.М., Вуйцик В. Критерии качества систем автоматического управления полетом воздушных судов // Вопросы оптимального обслуживания и ремонта АиРЭО воздушных судов гражданской авиации. Сб. науч. тр. - К.: КНИГА, 1985.-С. 83 -87.
Мартин Ф. Моделирование на вычислительных машинах. - М.: Сов. радио, 1987. - 285 с.
Кчиментовскый Ю.А. Системы автоматического управления силовыми установками летательных аппаратов. - К.: КВИЦ, 2001. -400 с.
Кирьянов Д.В. Самоучитель МаФ- САОП. СПб.: БХВ-Петербург, 2003. - 560 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).