Методологічні основи задач оптимізації, планування і управління економічною ефективністю авіоніки по критерію «зтраты - выгоды»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9086Анотація
Планування і запровадження в практику авіабудування авіоніки нового покоління потребує системного підходу з метою оптимізації дій по плануванню і керуванню системною і економічною ефективністю. Отримання ефективного результату при проектуванні повинно забезпечити потрібну якість функціонування бортового комплексу при обмеженнях на ресурси (тимчасові, експлуатаційні та ін.). Необхідність одночасного огляду ряду цілей і задач методологічно призводить до однокритеріальної оптимізації, коли основним критерієм доцільності може бути принятий показник «затраты- выгоды»Посилання
Воробьев В.М., Тимченко А.А., Левковец П.Р. и др. Системная эффективность программированной эксплуатации объектов новой техники: Формирование системной эффективности процессов программированой эксплуатации проектируемых логико-динамических систем управления воздушных судов (Препринт/ АН УССР, ИК им. В.М. Глушкова), 1990.-28 с.
Жук К.Д., Тимченко А.А., Доленко Т.И. Исследование логикодинамических систем. - К.: Техника, 1975.-311 с.
АЯШС 651 Руководство по проектированию интегральной модульной авиационной электроники: Пер. с англ. США. - Мериланд, 1991. - 278 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).