Електронний USB-ключ захисту великих баз данних від несанкціонованого копіювання
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9079Анотація
В статті розглянутий пристрій захисту великих баз даних від несанкціонованого копіювання, розроблений колективом авторів. Наводятся алгоритми роботи різноманітних функціональних блоків ключа, а також надаються рекомендації по використанню данного пристрою для захисту баз даннихПосилання
Статистика по утечкам чувствительных данных / Available at http://www.securitylab.ru/.
Палагин А.В,. Алишов Н.И, Марченко В.А., Широков В.А. Технология защиты больших баз данных от несанкционированного копирования // Комп’ютерні засоби, мережі та системи. - 2006. - № 5. - С. 73 - 79.
PKCS #1: RSA Encryption Standard. RSA Laboratories Technical Note Version 1.5 Revised November 1, 1993.
Пат. 19899 UA, МПК G09C 1/06. Обчислювальний пристрій захисту баз даних / Н.І. Алішов, В.А. Марченко, О.В. Палагін, В.А. Широков - Ін-т кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України. - № u 2006 02949; Заявл. 20.03.2006; Опубл. 15.01.2007. Бюл.№ 1,- 12 с.
Басе R., Mell Р. Special Publication on Intrusion Detection Systems, Tech. Report SP 800-31 - Gaithersburg: National Institute of Standards and Technology- 2001. - November. - P. 54 - 63.
Rivest R. L., Shamir A., Adleman L. A method for obtaining digital signatures and public-key cryptosystems // Commun. ACM. — 1978. -V.21, No.2. - P. 120- 126.
Описание стандартов USB устройства / Available at http://www.usb.org/
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).