Вибір параметрів коммунікаційного обладнання обчислювальних мереж
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9071Анотація
В статті розглядається залежність вибору параметрів комутаційного обладнання та структури обчислювальної мережі від характеристик трафіку. Отримані аналітичні залежності для корисної пропускної спроможності мережі залежно від інтенсивності трафіку, часу очікування та обґрунтовані вимоги до необхідного розміру буферної пам’яті комутаційного обладнання.Посилання
Анализ нагрузки на сети передачи системах критичного применения Виноградов Н. А., Дрововозов В.И., Лесная Н.Н., Зембицкая А.С. // Зв'язок. - 2006. - №1. - С. 9-12.
Виноградов Н.А., Зембицкая А.С. Анализ и расчет Характеристик прохождения трафика данных в конвергированных сетях // Проблеми систем- jSdro підходу в економіці.|*Вип. 9. - К.: НАУ. - 2004.
Зембицкая А.С., Колиснык Е.В. Экспериментальное исследование трафика высокоскоростных сетей // Проблеми інформатизації та управління: Збірник наукових праць: Вип. 2 (17). - К.: НАУ, 2006. -С. 64-71.
Столлингс В. Современные компьютерные сети. 2-е издание. - СПб.: Питер, 2003.1783с.
A. Erramilli, J. Gordon, W. Williger. Applications of Fractals in Engineering for Realistic Traffic Processes / Proceedings, International Telecommunications Conference., (ITC-14), Amsterdam: Elsevier.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).