Оптимізація класу Топології мереж доступу
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9060Анотація
У статті описані основні класи топологій складових мереж доступу. За обраними критеріями проведене порівняння класів топологій міської або регіональної мережі з використанням методу аналізу ієрархій. Розраховано відносини погодженості для кожного критеріюПосилання
Олифер В.Г., Олифер Н.А. Компьютерные сети. Принципы, технологии, протоколы: Учебник для вузов. 3-є изд. - СПб.: Питер, 2006. - 958 с.
Жуков И.А., Ластовченко М.М. Основы сетевых технологий. Навчальний посібник для студентів.-М.:Издат. дом ’’Дродека ХХГ, К.: ”МК-Пресс”, 2007,- 432 с.
Armitage G. Quality of Services in IP Networks. - Indianapolis. - IN.: Macmillan Technical Publishing. - 2000. - 309 p.
Вишневский B.M., Ляхов А.И., Портной С.Л., Шахнович И.В. Широкополосные беспроводные сети передачи информации. - М.: Техносфера. - 2005. - 592 с.
Caamu Т. Принятие решений. Метод анализа иерархий /Пер. с англ. - М.: Радио и связь, 1993. - 320 с.
Віноградов М.А., Черниш О.О. Оптимізація класу архітектури програмного забезпечення комплексних тренажерів // Проблеми інформатизації та управління: Збірник наукових праць: Вип. 3. - К.: НАУ, 2006. - С. 41 - 46
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).