Реалізація цифрових інтеграторів на ПЛІС
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9058Анотація
Показано можливість покращення техніко-економічних характеристик цифрових інтеграторів, реалізованих на базі мікросхем РІЧНА, за рахунок застосування неавтономних методів виконання арифметичних операцій при обчисленні екстраполяційних формул квадратичних і кубічних параболПосилання
Каляев А.В. Теория цифровых интегрирующих машин и структур. - М.: Советское радио, 1970. - 472 с.
Стешенко В.Б. FPGA фирмы ALTERA: проектирование устройств обработки сигналов. - М.: Додэка, 2000. - 128 с.
Самофалов К.Г., Корнейчук В.И., Тарасенко В.П. Цифровые ЭВМ. - К.: Выща школа, 1989. - 424 с.
Жабин В.И., Ковалев Н.А. Исследование методов построения вычислительных устройств на основе FPGA И Технология и конструирование в электронной аппаратуре. - 2002. - № 2. - С. 35-39.
Жабин В.И., Корнейчук В.И., Тарасенко В.П. Некоторые машинные методы вычисления рациональных функций многих переменных // Автоматика и телемеханика. - 1976.-№ 12.-С. 145-154.
Kishor S. Trivedi, Milos D. Erce- govac. On-Line Algorithms for Division and Multiplication // IEEE Transactions on Computers. - 1977. - vol. C-26. - № 7 - P. 681- 687.
Жабин В.И., Корнейчук В.И., Макаров В.В., Тарасенко В.П. Влияние точности вычисления на сложность квазипа- раллельных операционных устройств в мультипроцессорных системах // Автоматика и вычислительная техника. - 1982.- № 3. - С. 29-32.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).