Адаптивна маршрутизація на паралельних обчислювальних структурах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9029Анотація
Запропоновано адаптивну маршрутизацію на паралельних обчислювальних структурах, які моделюють топологію комп'ютерної мережі. Описано дворівневу адаптацію до навантаження комп'ютерної мережі. Перший рівень адаптації реалізується багатошляховою маршрутизацією з мінімальним часом затримки передачі даних. Другий рівень адаптації здійснюється переходом до визначення маршрутів передачі даних у мережі, які характеризуються максимальною пропускною здатністюПосилання
Вишневский В.М. Теоретические основы проектирования компьютерных сетей. - М.: техносфера, 2003. - 512 с.
Кормен Т., Лейзерсон Ч., Ривест Р. Алгоритмы: построение и анализ / Пер. с англ. Под ред. А. Шеня. - М.: МЦНМО: БИНОМ. Лаборатория знаний, 2004. - 960 с.
Жуков І.А., Мартинова О.П. Метод побудови паралельних структур для пошуку альтернативних маршрутів у комп'ютерних мережах // Вісник НАУ. - К.: НАУ, 2004.-№ 1.-С. 14-17.
Мартынова О.П. Параллельные средства решения задачи альтернативной маршрутизации в компьютерных сетях // Інформаційно-діагностичні системи. - К.: НАУ, 2004. - Т.1. - С. 13.49-13.52.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).