Адаптивний алгоритм реалізації постійного зниження літака
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8950Ключові слова:
continuous descent operations, forecast of the flight path, full descent gradient, air-space configurationАнотація
Oписано основні аспекти застосування процедури неперервного зниження (CDO). Обговорюються переваги застосування CDO. Дана процедура може сприяти досягненню цілого ряду конкретних стратегічних цілей і має передбачуватись у будь-якій концепції чи змінній структурі повітряного простору. Також розглянуто загальний адаптивний алгоритм урахування впливу вітру на траєкторію польоту літака й описано вплив вітру на дану траєкторіюПосилання
ICAO DOC. 9931 AN/476. Continuous Descent Operations (CDO) Manual. 2010. Montreal. - 57 p.
ICAO DOC. 8168 OPS/611. Aircraft Operations. Volume II. Construction of Visual and Instrument Flight Procedures. 2006. Montreal. - 700 p.
Byushgens G.S. 1984.Aerodynamics and flight dynamics haul aircraft. Textbook. Moscow. Publishing Department of TsAGI. - 772 p.
Mamaev V.Ya.; Sinyakov A.N.; Petrov K.K.; Gorbunov D.A. 2002. Airnavigation and elements of pilotage. Textbook.
St. Peterburg. State University of Aerospace Instrumentation. - 256 p. (in Russian).
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-10
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).