Закон управління наявною енергією повітряного судна під час автоматичного виходу на друге коло
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.8948Ключові слова:
автоматичний вихід літака на друге коло, закон управління наявною енергією літака, система автоматичного управлінняАнотація
Показано результати дослідження режиму автоматичного виходу повітряного судна на друге коло шляхом оцінки наявної енергії. Процес автоматичного виходу повітряного судна на друге коло розглянуто як просторий маневр літака. Надано результати чисельного моделювання режиму автоматичного виходу літака на друге коло з урахуванням обмеження на кут крену. Розроблено закон управління наявною енергією повітряного судна, який враховує одночасно і поточний крен, і фактичне значення наявної енергії. При цьому забезпечується розгін повітряного судна за швидкістю та набор висоти, а також вимога щодо забезпечення мінімального градієнту траєкторії виходу на друге колоПосилання
Морозов С.В. Автоматичний ви-хід літака на друге коло за критерієм ене-ргетичного швидкісного підйому.// Наукові вісті НТУУ “КПІ”. – 2008. – №2(58). – С. 68-74.
Динамика полета/Ефремов А.В., Захарченко В.Ф., Овчаренко В.Н. и др.; под ред. Бюшгенса Г.С. – М.: Машиностроение, 2011. – 776 с.
Руководство по сертификации самолетов транспортной категории в части средств автоматического управления на соответствие требованиям АП-25. Часть 1. –М.: ЛИИ им. М.М. Громова, 1991. – 25 с.
Пахненко В.Л., Трюхан О.Н., Савченков Ю.Г. Особенности практической аэродинамики самолета Ан-124. – К.: КВВАИУ, 1992. – 112 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-06-10
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).